TEL :  0212 690 98 94 - 690 13 85
Arama : -
21.12.2014
 
canon 4010 yazıcı+fotokopi+tarayıcı - YAZICI DUNYASI
 »  Laser Yazıcılar    Yazıcı+ Fotokopi+Tarayıcı
canon 4010 yazıcı+fotokopi+tarayıcı
Highslide JS
Highslide JS
ÜRÜN KODU : 96-PRNLSCNB.4010
GARANTİ SÜRESİ :  240AY
ÜRÜN DURUMU :  Ürün Yok
MASAÜSTÜ SCANNER + FOTOKOPİ+YAZICI ÖZELLİKLİ
334 YTL
 

Uygun fiyatlı, kompakt ve kullanımı kolay bu eksiksiz baskı, fotokopi ve tarama çözümü, küçük ve ev ofisler için idealdir. Hızlı İlk Baskı ve yüksek çıktı kalitesi, maksimum üretkenlik sağlar.

 

Özellikler

 

  • Uygun fiyatlı ve kompakt lazer Hepsi Bir Arada: yazıcı, fotokopi makinesi ve renkli tarayıcı
  • 9 saniyeden kısa İlk Fotokopi Süresi
  • Hızlı İlk Baskı performansı
  • Dakikada 20 baskı/kopya
  • 1200x600dpi baskı (geliştirilmiş)
  • Hepsi Bir Arada Kartuş
 

Uygun fiyatlı, üretken ve kompakt lazer baskı, fotokopi ve tarama çözümü

 Daha küçük alanda daha yüksek üretkenlik
Bu kompakt çok işlevli cihaz, tek bir birimde baskı, fotokopi ve tarama üretkenliği sunar. Sağlamlığı ve şıklığıyla profesyonel performansı masaüstünüze taşır.

Bekleme yok
9 saniyeden kısa İlk Kopya Çıkış Süresi size zaman tasarrufu sağlar ve iş akışınızı hızlandırır. Baskı almaya ve fotokopi çekmeye cihazı açar açmaz başlayabilirsiniz. Hızlı İlk Baskı performansıyla uyku modundan ısınma süresi neredeyse sıfırdır. Böylece arada bir kaç sayfa basmanız veya fotokopi çekmek istediğinizde beklemeniz gerekmez.

Enerji verimliliği
Hızlı İlk Baskı performansını mümkün kılan Anında Sabitleme teknolojimiz elektrik giderlerinizi ciddi oranda azaltmanıza yardımcı olur. Anında toner teknolojisi ile birlikte enerji tüketimini geleneksel silindirle sabitleme yöntemine göre %75 azaltır.

Yüksek hızda, yüksek kaliteli lazer çıktı
Baskı ve fotokopi için çıktı hızı dakikada 20 sayfadır. 1200 x 600dpi gelişmiş baskı çözünürlüğü metin ve grafikler için profesyonel lazer kalitesinde baskılar verir. Birinden ödün vermeden hem hız hem kalite elde edersiniz.

Çok yönlü renkli tarama
Renkli belge ve fotoğrafları doğrudan bilgisayar uygulamalarına, e-postaya veya içinde metin aranabilen PDF dosyalarına tarayın. Yüksek 9600 x 9600dpi çözünürlük (geliştirilmiş) optimum sonuçları garanti eder. MF Toolbox yardımcı programını kullanarak basılı belgeleri düzenlemesi ve paylaşması kolay dijital belgelere dönüştürün. OCR yazılımı belirli anahtar sözcüklerle belgede kolay arama özelliğine sahiptir.

Kolay Hepsi Bir Arada kartuş
Toner ile gerekli tüm parçaların içinde bulunduğu Hepsi Bir Arada kartuşu değiştirdiğinizde, çok işlevli aygıtınız yepyeni olur. Kartuşları değiştirmek çok kısa süren bir işlemdir ve böylece yüksek kalite çıktıları kesintisiz elde edersiniz.

Gelişmiş kağıt kullanımı
250 yapraklık kağıt tepsisi (maks. A4), tek yapraklık çok amaçlı tepsi ve büyük çıktı tepsisiyle kağıt kullanımı son derece esnektir.

Üretken ağ bağlantısı
İsteğe bağlı AXIS 1650 baskı sunucusu ağ üzerinden üretken baskı ve renkli tarama sunar. Kurulumu ve kullanımı kolaydır ve küçük iş gruplarının bu işlevleri doğrudan ağa bağlı bilgisayarlarından paylaşmalarını sağlar.

 
 
 
ÜRÜN ADI
Adet
Sil
Teklif Sepetinizde Henüz Ürün Bulunmuyor.
 
     
 
 
  URUN BAĞLANTILARI
 
  
galataweb

Yazıcıdünyası.com bir AYAZ® Elektronik Ltd. Şti. Kuruluşudur.
Copyright © 2005 Yazıcıdünyası.com Tüm hakları saklıdır.
Sitede kullanılan tüm resim ve markalar tescil sahiplerine aittir. Bilgilendirme amaçlı bulunmaktadır.