TEL :  0212 690 98 94 - 690 13 85
Arama : -
21.06.2018

 
 canon 4010 yazıcı+fotokopi+tarayıcı - YAZICI DUNYASI
 »  Laser Yazıcılar    Yazıcı+ Fotokopi+Tarayıcı
canon 4010 yazıcı+fotokopi+tarayıcı
Highslide JS
Highslide JS
ÜRÜN KODU : 96-PRNLSCNB.4010
GARANTİ SÜRESİ :  240AY
ÜRÜN DURUMU :  Ürün Yok
MASAÜSTÜ SCANNER + FOTOKOPİ+YAZICI ÖZELLİKLİ
334 YTL
 

Uygun fiyatlı, kompakt ve kullanımı kolay bu eksiksiz baskı, fotokopi ve tarama çözümü, küçük ve ev ofisler için idealdir. Hızlı Ä°lk Baskı ve yüksek çıktı kalitesi, maksimum üretkenlik saÄŸlar.

 

Özellikler

 

  • Uygun fiyatlı ve kompakt lazer Hepsi Bir Arada: yazıcı, fotokopi makinesi ve renkli tarayıcı
  • 9 saniyeden kısa Ä°lk Fotokopi Süresi
  • Hızlı Ä°lk Baskı performansı
  • Dakikada 20 baskı/kopya
  • 1200x600dpi baskı (geliÅŸtirilmiÅŸ)
  • Hepsi Bir Arada KartuÅŸ
 

Uygun fiyatlı, üretken ve kompakt lazer baskı, fotokopi ve tarama çözümü

 Daha küçük alanda daha yüksek üretkenlik
Bu kompakt çok iÅŸlevli cihaz, tek bir birimde baskı, fotokopi ve tarama üretkenliÄŸi sunar. SaÄŸlamlığı ve şıklığıyla profesyonel performansı masaüstünüze taşır.

Bekleme yok
9 saniyeden kısa Ä°lk Kopya Çıkış Süresi size zaman tasarrufu saÄŸlar ve iÅŸ akışınızı hızlandırır. Baskı almaya ve fotokopi çekmeye cihazı açar açmaz baÅŸlayabilirsiniz. Hızlı Ä°lk Baskı performansıyla uyku modundan ısınma süresi neredeyse sıfırdır. Böylece arada bir kaç sayfa basmanız veya fotokopi çekmek istediÄŸinizde beklemeniz gerekmez.

Enerji verimliliÄŸi
Hızlı Ä°lk Baskı performansını mümkün kılan Anında Sabitleme teknolojimiz elektrik giderlerinizi ciddi oranda azaltmanıza yardımcı olur. Anında toner teknolojisi ile birlikte enerji tüketimini geleneksel silindirle sabitleme yöntemine göre %75 azaltır.

Yüksek hızda, yüksek kaliteli lazer çıktı
Baskı ve fotokopi için çıktı hızı dakikada 20 sayfadır. 1200 x 600dpi geliÅŸmiÅŸ baskı çözünürlüÄŸü metin ve grafikler için profesyonel lazer kalitesinde baskılar verir. Birinden ödün vermeden hem hız hem kalite elde edersiniz.

Çok yönlü renkli tarama
Renkli belge ve fotoÄŸrafları doÄŸrudan bilgisayar uygulamalarına, e-postaya veya içinde metin aranabilen PDF dosyalarına tarayın. Yüksek 9600 x 9600dpi çözünürlük (geliÅŸtirilmiÅŸ) optimum sonuçları garanti eder. MF Toolbox yardımcı programını kullanarak basılı belgeleri düzenlemesi ve paylaÅŸması kolay dijital belgelere dönüÅŸtürün. OCR yazılımı belirli anahtar sözcüklerle belgede kolay arama özelliÄŸine sahiptir.

Kolay Hepsi Bir Arada kartuÅŸ
Toner ile gerekli tüm parçaların içinde bulunduÄŸu Hepsi Bir Arada kartuÅŸu deÄŸiÅŸtirdiÄŸinizde, çok iÅŸlevli aygıtınız yepyeni olur. KartuÅŸları deÄŸiÅŸtirmek çok kısa süren bir iÅŸlemdir ve böylece yüksek kalite çıktıları kesintisiz elde edersiniz.

Gelişmiş kağıt kullanımı
250 yapraklık kağıt tepsisi (maks. A4), tek yapraklık çok amaçlı tepsi ve büyük çıktı tepsisiyle kağıt kullanımı son derece esnektir.

Üretken aÄŸ baÄŸlantısı
Ä°steÄŸe baÄŸlı AXIS 1650 baskı sunucusu aÄŸ üzerinden üretken baskı ve renkli tarama sunar. Kurulumu ve kullanımı kolaydır ve küçük iÅŸ gruplarının bu iÅŸlevleri doÄŸrudan aÄŸa baÄŸlı bilgisayarlarından paylaÅŸmalarını saÄŸlar.

 
 

 
ÜRÜN ADI
Adet
Sil
Teklif Sepetinizde Henüz Ürün Bulunmuyor.
 
     
 
 
  URUN BAĞLANTILARI
 
  

galataweb

Yazıcıdünyası.com bir AYAZ® Elektronik Ltd. Şti. Kuruluşudur.
Copyright © 2005 Yazıcıdünyası.com Tüm hakları saklıdır.
Sitede kullanılan tüm resim ve markalar tescil sahiplerine aittir. Bilgilendirme amaçlı bulunmaktadır.